Biyax Night Club

Kıbrıs’ın gece hayatı bütün dünya üzerinde dillere destan bir yer olarak bilinmektedir. Gece hayatı seçimlerinde genelde insanlar her bütçeye uygun ve eğlence dozu yüksek yerlerin araştırmasını yapmaktadırlar. Kıbrıs bu konuda gerçekten fiyat performans diyebiliriz. Gece kulüpleri ile adeta çılgınlar gibi eğlenmenize ve bunun maddi karşılığınında çok yüksek meblağlar olmadığını söyleyebiliriz.

Kıbrıs’ta yer alan gece kulüpleri genelde lefkoşa bölgesinde yer almaktadır. Kıbrıs night club ismi ile de insanlar bu mekanları ziyaret etmektedirler. Gece kulüplerinin eşsiz ışıklandırması ve dans şovları adeta misafirleri çılgına çevirmektedir. Kıbrısta Geceler ekibi olarak sizlere bugün Biyax hakkında bilgiler vereceğim.

Kıbrıs’ta Geceler sitesini açtığım tarihten bu yana misafirlere güzel bir rehber olma yolunda elimden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyorum. Zaten Hakkımızda sayfasında kendim ile ilgili bilgileri sizlerle paylaştım. Sözü fazla uzatmadan kısaca Biyax night club mekanını incelemeye başlayalım.

Biyax Night Club Nasıl Bir Yer ?

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmekte fayda buluyorum. Kıbrısta Geceler olarak sadece night club yani striptiz kulüplerinin tanıtımını yapıyorum dolayısıyla dans izlemeye gelen misafirlerimizi ilgilendiren mekanlar yer alıyor sitemizde.

Biyax ortalama, 14 yılı aşkın bir süredir Kıbrıs, Lefkoşa bölgesinde hizmet veren bir gece kulübüdür. Uzman ekibi ve sürekli yenilenen dansçı ekibi ile birlikte gelen misafirlere adeta harika bir görsel şölen sunmaktadır.

Biyax’a çok fazla talep olduğu için misafirlerine kapılarını 19:00 saatlerinde açıp gece 01:00’e kadar dansları devam ettirmektedir. Kıbrısın kasıp kavuran sıcağında Biyax’ta ki özel dansları görünce resmen kül olabileceğinizi söyleyebilirim. Tarafsız olarak kulüplerin incelemelerini yaptığım için gördüğüm şeyleri şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşmak istiyorum.

Biyax’ın dansçı kızları ortalama 20 ile 28 yaş arasında değişmektedir. Ve oldukça güleryüzlü pozitif kişiler olduğunu söyleyebilirim. Dans süreci içerisinde ara dakikalarda size gelip kucak dansı yapan bu güzelleri mutlaka görmenizde fayda var.

Biyax Night Club Katalog

Sürekli olarak gece kulüplerinde zaman geçiren misafirler için katalog kalitesi oldukça önemlidir ki sadece onlar için değil Türkiye’den yeni gelen misafirler içinde katalog kalitesi iyi olmayan gece kulüplerini sitede paylaşmamaya özen gösteriyorum. Biyax gece kulübünün 20 den fazla dansçı kataloğu mevcuttur.

Kataloglarda ki dansçılar görüşme esnasında birebir aynı kişilerdir kesinlikle bir aldatma söz konusu değildir.

Katalogları dilerseniz gece kulübünün girişinde dilersenizde Whatsapp, Telegram gibi iletişim butonlarından talep edebilirsiniz.

Program öncesinde her misafir mutlaka kataloglara bir göz atıp sonrasında karar vermektedir.

Biyax Gece Kulübüne Nasıl Giderim ?

Arkadaşlar maalesef Kıbrıs’ta gece kulüpleri şehirin dışında ki bölgelere yapıldığı için açıkcası arabanız yok ise böyle yerlere ulaşım için mutlaka taksi ve benzeri araçları kullanmanız gerekmektedir. Ancak Kıbrısta geceler sitesinde olduğunuz için VİP bir hizmet ile kulüplere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Transfer ekibimiz sizi havalimanı bölgesinden alıp gece kulübüne 9+1 Lüks araçlar ile ulaştırmaktadır.  Ortalama 30 dakika süren bu yolculuk sizin içinde güzel bir Kıbrıs gezintisi olacağını düşünüyorum. Transfer fiyatlarını merak ediyorsanız bulunduğunuz noktaya göre değişiklik gösterebilir. Daha doğru bilgiyi iletişim kanallarımızdan edinebilirsiniz.

Biyax Night Club Fiyatları

Misafirlerin genelde en çok merak ettiği konulardan birisidir diyebilirim. Genelde program fiyatları her kulüpte farklılık gösterdiği için illa ki Biyax içinde bir merak söz konusu olduğunu düşünüyorum. Açıkcsaı gece kulüplerinde katalogların fiyatlandırması dansçıya göre değişmektedir. Site üzerinden ortalama fiyat yazmayı doğru bulmadığım için Whatsapp’dan iletişim kurup fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizlere kısaca Biyax’ı tanıtmaya çalıştık. Merak ettiğiniz konuları yorum olarak yazabilirsiniz.