Faraon Night Club

Kıbrıs Gecelerinde rehberlik hizmetlerine ve gece kulüpleri tanıtımlarına devam ettiğimiz şu günlerde yoğun bir tempo içerisinde sizler için çalışmaktayız. Bugün yine önemli kıbrıs night club mekanlarından birisi olan Faraon gece kulübünü tanıtacağız.

Ada kültürünün en başında gelen gece hayatı adeta insanlara eğlence dolu bir yaşam fırsatı sunuyor. Kıbrısın sadece plajları, tarihi yerleri değil gece kulüpleri de bir o kadar görülmeye değer mekanlardır.

Faraon Night Club Hakkında

Uzun bir zaman önce Lefkoşa’nın Alayköy bölgesinde hizmete başlayan Faraon gece kulübü ciddi bir iş potansiyeli ile geniş bir ekip oluşturmuştur. Ekibi özellikle deneyimli ve güleryüzlü kişilerden oluşan kulüp sizlere coşkulu ve doyumsuz bir dans şovlarını karşınıza getirmektedir. Özellikle son 3 yıl içerisinde isminden sık sık söz ettiren kulübün müşterileri mekanı fazlasıyla benimsemiştir.

Faraon night club mekanının tercih sebebini sadece ziyaret ettiğinizde anlayabileceğini söyleyebiliriz. Dans şovları için adeta kurulmuş bir kulüp, dansçı bayanlar özellikle seçilmiş gibi diyebiliriz.

Kıbrısta Geceler ekibi olarak Faraon gece kulübünü her daim tavsiye ediyor ve güvenilir gece kulüpleri listesinde üst sıralarda yer verdiğimizi bilmenizi istiyoruz.

Faraon Çalışma Saatleri

Her gece kulübünün çalışma saatleri standart diyebiliriz. Faraon’da bu standartlar doğruıltusunda akşam 21:00’da kapılarını açıp 01:00’e kadar eğlence dur durak bilmeden devam ediyor. Program saatleri ise kapanış saatinden sabah 07:00’e kadar sürüyor. Dolayısıyla eğer bir program alacaksanız çalışma saatleri doğrultusunda belirlemeniz daha doğru olacaktır.

Faraon Night Club Ayrıcalıkları

Gece kulüplerinde eğlence için ziyarette bulunan misafirler mutlaka ayrıcalık ister çünkü kişi(leri) mutlu eden bir detaydır. Faraon’da her detayı düşündüğü gibi kıbrıs gece hayatında farklı bir konumda olabilmek adına misafirlerini özel loca tipi masalar’da ağırlamaktadır.

Çoğu gece kulübünde içkiler kısıtlı durumda iken Faraon mekanında her türden alkollü, alkolsüz içeceği bulabilirsiniz. İçki servisleri ve mezeler tamamen kulübün sizlere sunduğu bir ikramdır. Bu sizi korkutmasın çünkü standart kuraldır giriş için ortalama 100 TL altı bir rakam ödersiniz mekana ve içerde servis edilen içki ve mezeler ikram olarak yazılmaktadır.

Ayrıcalık konusuna değinmişken Faraon’un dans sahnesi ise yine bir çok gece kulübüne kıyasen daha özenli ve baştan çıkaracak şekilde dizayn edilmiş. Yukarıda paylaştığımız fotoğrafdan sahneyi inceleyebilirsiniz.

Faraon Night Club Bayan Katalog

Katalog önemli bir konu olduğu için çoğu müşteri mekanın kalitesi ile ilgilenirken çoğu müşteri de sadece katalog kalitesi ile ilgilenmektedir. Kıbrıs gece kulüplerinde dansçı bayanların kişisel özelliklerinin yer aldığı kitap benzeri bir sistemdir. Müşterilere genelde katalogları kulüp içerisinde ki personel sunmaktadır.

Bazı misafirler ise hiç gece kulübüne gelmeden katalog görmek isterse Kıbrısta Geceler ekibi olarak Whatsapp aracılığı ile güncel katalog ve fiyat bilgilerini göndermekteyiz.

Faraon Gece Kulübü Ulaşım

Kıbrısta uzun yıllardır rehberlik yaptığımız için açıkcası transfer üzerine ciddi bir kurumsal çalışma sergilediğimizi söyleyebiliriz. Kıbrıs’a gelen misafirler için havalimanından Faraon gece kulübüne Vito tipi araçlarımız ile konforlu bir yolculuk sunuyoruz. Ortalama 35 dakika süren yolculuk esnasında VİP lüks araçlarımızda kıbrıs gezintisi yapmış oluyorsunuz.

Faraon gece kulübüne ziyarette bulunmadan önce Kıbrısta Geceler sitemizden ücretsiz destek alabilirsiniz.