Five Star Night Club

Yılda 2 milyon turist’e kapılarını açan Kıbrıs, gece hayatı konusunda dünyanın en ücra köşesinde bile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Bu kadar popüler bir gece hayatına sahip olmasının ana sebepleri arasında daha ucuz alkol ve daha ucuz eğlence olması büyük rol oynamaktadır. Özellikle Türkiye’den çok fazla sayıda ziyaret alan Kıbrıs, gece kulüpleri ile de misafirlerine unutulmaz geceler yaşatmaktadır.

Sadece kendi başına plajları ve tarihi yerleri ile dünyada rakipsiz ülkelerden birisi olan Yavru vatan Kıbrıs, gece kulüpleri ile de bir çok turistik ülkeye meydan okumaktadır.

Kıbrısta Geceler olarak yine kaliteli gece kulüplerinden birisini daha sizler için listelemeye hazırlandık. Bu sefer tanıtacağımız kulüp Beş yıldız kalitesinde bir kulüp zaten adını da bu kalitesinden dolayı almış diyebiliriz.

Five Star adında Lefkoşa’da hizmet veren gece kulübü hakkında ince detayları sizlere paylaşacağız.

Five Star Night Club Bilgilendirme

Kıbrıs’ın Güzelyurt şehrinde inşaa edilmiş ve yaklaşık 5 yıldır hizmet veren Five Star gece kulübü sıcak yaz ayları ağırlıklı olmak üzere yılın dört mevsimi sizleri misafir etmek için hizmetine ara vermemektedir.

Işıklandırmaları ve o kaliteli ismi ile Lefkoşa bölgesine giriş yaptığınızda göze çarpan ilk gece kulüplerinden birisi olmayı başaran Five Star kaliteli hizmetleri ile sizleri misafir etmeyi bekliyor.

Five Star’ı belki de en çok popüler yapan konulardan bir diğeri ise mekan içerisinde müzik seçimlerinden sorumlu dünyaca ünlü DJ’lerin eğlenceyi kat kat seviye yukarı çekmesidir. Kaliteli DJ performansları eşliğinde sahne şovları ve içkinizin tadını daha güzel bir olacağını bilmenizi isteriz.

Five Star mekanında kıbrıs gece hayatı ile tanışan yeni misafirlere özel ücretsiz localar açılmaktadır. Gecelerde kendinizi özel hissedebilir sahnede ki fıstık gibi dansçı bayanların erotik şovlarını izleyebilirsiniz. Localarda sizlere mekan çeşitli ücretsiz içki ve meze ikramlarında bulunmaktadır.

Kıbrıs, içki konusunda ucuz bir yer olduğu için Five Star başta olmak üzere çoğu gece kulübünde alkollü ve alkolsüz içeceklerin para olarak pek bir karşılığı olmadığını söyleyebiliriz. Dolayısıyla mekanda dilediğiniz kadar içebilir eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.

Five Star Night Club Dansçı Bayanlar

Özel konsept olarak bilinen gece kulüpleri içeriğinde striptiz şovları zaten bir çok kişinin en büyük tercih sebeplerinden birisidir. Five star dans ağırlıklı bir gece kulübü olduğu için dansçı bayanları titizlikle belirleyip sahneye çıkartıyor.

Dansçı kızlar genellikle 20 ila 25 yaş aralığında olup fıstık gibi vücut ölçüleri ile size sıcak dans şovları ile görsel şölen yaşatıyorlar. Five star içerisinde dans konsepti ara ara kucak dansı ile devam etmekte olup ortalama 21:00’dan 01:00 saatlerine kadar aralıksız devam ediyor.

Five Star gece kulübüne gelmeden önce dansçı bayanlar hakkında bilgi ve katalog taleplerinizi ise Kıbrısta Geceler ekibi olarak sizlere ücretsiz olarak iletiyoruz. Sonuçta ziyarette bulunacağınız gece kulübü hakkında mutlak bilgiye sahip olmak istersiniz bizde rehber ekibi olarak bunu gayet doğal bir şekilde karşılıyoruz.

Five Star Gece Kulübü Katalog

Katalog en çok talep edilen detaylardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Kıbrısta yaz kış demeden rehberlik hizmetlerimizi sürdürürken gece kulüpleri alanında çoğu ziyaretçi katalog görmek istiyor Kıbrıs’a gelmeden önce bu sebepten ötürü bizimle iletişime geçip kataloglar hakkında bilgiler almak istiyorlar.

Kıbrısta Geceler katalog ekibi sizlere Five star night club son güncel kataloğunu eksiksiz olarak Whatsapp’dan iletiyor.

Five Star night club’ın katalogları oldukça kaliteli olup içerisinde şovları ile sizi baştan çıkaracak olan dansçı bayanları içeriyor. Dansçı bayanlar genellikle Rus ve moldov asıllı olup bakımlı bayanlar olduğunu belirtmek isteriz.

Katalog taleplerinizi sitemizde yer alan iletişim butonları üzerinden yapabilirsiniz. Sizlere ortalama bir kaç dakika içerisinde geri dönüş sağlanıyor. Ekibimizin bu konuda ki çalışmaları yoğun bir şekilde sürmektedir.

Five Star Ulaşım ve İletişim

Kıbrıs’a turistik amaç ile gelen misafirlerimiz genellikle sadece Five star olmayıp bütün gece kulüpleri için doğru konum ve iletişim bilgileri talep ediyor. Bu konuda her kulüp başlığımızda belirttiğimiz gibi Five star başlığı altında da belirtelim.

Kıbrısta Geceler bir Kıbrıs rehberi olup transfer hizmetleriniz ile başlayıp bir çok farklı hizmeti size sunmaktadır. Dolayısıyla Ercan havalimanına iniş yaptığınız an itibari ile turizm ekibimiz sizi havalimanında karşılayıp Five Star gece kulübüne ulaştırmaktadır.

Ercan Havalimanı ile Five Star Night Club arasında ortalama 30 KM bir mesafe yer almaktadır. Lüks konforlu araçlarımız ile yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.