Freedom Night Club

Sıcak iklimi sayesinde denizi muhteşem, kumsalları ise turistler ile dolu Kıbrıs’ta gece hayatı yılın her günü ve her anı dur durak bilmeden devam etmektedir. Gece hayatı konusunda ise lider sitelerden birisi olan Kıbrısta Geceler ekibi olarak sizlere bugün dillere destan gece kulüplerinden birisi olan freedom hakkında bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz üzere gece hayatını Kıbrısta rehberliğimiz ve kaliteli hizmetlerimiz ile bizim liderlik gösterdiğimizi kanıtlamış olduk.

Striptiz danslarını seven ve bu tarz gece kulüplerine düşkün ziyaretçiler için Kıbrısta inşaa edilmiş gece kulüpleri tam size göre. Freedom night club mekanı ise adeta dans üzerine kurulmuş bir gece kulübüdür diyebiliriz. Onlarca güzel rus ve moldov asıllı kızların dans şovları gecenin geç saatlerine kadar aklınızı başınızdan alacaktır.

Freedom sadece kalite sevenler için dizayn edilmiş elit bir gece kulübüdür. Gerek çalışanları olsun gerek ise hizmetler olmak üzere adeta bir bekarlığa veda partisinin zeminidir diyebiliriz.

Freedom Gece Kulübünü Neden Ziyaret Etmeliyim ?

  • Asıl amacı müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet üzerine kurulan bir gece kulübüdür.
  • Ayrıcalıklı hissetmeniz adına özel dansçıları ile hiç bir yerde göremeyeceğiniz şovlara tanıklık edilmesi.
  • Gece hayatının olmazsa olmazlarından birisi ise içki servisleridir. Servis hizmetini layığı ile yerine Freedom getirmektedir.
  • Geniş kataloğu sayesinde saatlik ve gecelik programlarınızda unutulmayacak anlarınıza yardımcı olmasıdır.

Bunlar sadece belirli sebepler ve daha saymadığımız bir çok özel detayı ile Freedom sizi harika ekibi ve harika konsepti ile misafir etmeye hazır olarak beklemektedir.

Freedom Night Club Şartları

Kurallar belki de bir çoğumuzun sevmediği bir konu ancak daha güvenilir ve daha güzel bir ortam yaratmak adına Freedom çeşitli kurallar doğrultusunda müşteri kabul etmektedir. Kulüp yetkilileri daima müşterileri memnun etmek üzere hizmetlerini sürdürmektedir.

  • Freedom, akşam 21:00 ile gece 01:00 arasında hizmet vermektedir. Bu sadece dans için belirlenen saat aralığıdır.
  • Gündüz programı almak isteyenler ise 11:00 ile 18:00 saatleri arasını tercih edebilirler.
  • Kulübe girerken mutlaka kimliğinizi yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
  • +18 yaş kuralı vardır. 18 yaş altı kesinlikle Freedom’a giriş yapamaz.
  • Kulübün içerisi özel bir alan olduğu için kesinlikle fotoğraf ve video çekimine izin verilmemektedir.
  • Özel program yapmak isteyenler için kesinlikle hijyen ve temizlik şartı aranmaktadır.

Kurallar doğrultusunda kulüpte mutlu saatler geçirebilir ve unutulmayacak anlara şahit olabilirsiniz. Bu kurallar sadece Freedom gece kulübü ile kısıtlı kalmayıp neredeyse bütün gece kulüplerinde geçerlidir. Dolayısıyla lütfen freedom’u ziyaret etmeden önce kurallarına göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Freedom Night Club Katalog ve Fiyat

Ziyarette bulunan misafirlerin öncelikli olarak önem verdiği konu katalog bir sonra ki konu ise fiyatlandırmalardır. Sizlere kısaca kataloglar ve fiyatlar hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Freedom’a giriş yaparken sizden ufak bir kapı ücreti alınmaktadır. Bu ücrete karşılık olarak ise içerde çeşitli ikram içki ve mezeler sunulmaktadır. Yani kapıda ödediğiniz 20 ila 50 TL arasında ki meblağ aslında içerde içtiğiniz içkiye karşılık olarak düşünebilirsiniz.

Kataloglar ise güncel olarak Freedom yetkilileri tarafından sizlere sunulmaktadır. Kıbrısta geceler ekibi olarak katalog fiyatlandırmalarını gizlilik açısından sitemiz içerisinde paylaşmıyoruz. Katalogları ve fiyatlandırmaları daha doğru bir şekilde öğrenmek adına bizimle Whatsapp & Telegram ve Telefon araması üzerinden iletişime geçebilir, bütün detayları eksiksiz olarak alabilirsiniz.

Katalog taleplerinize ortalama bir kaç dakika içerisinde ekibimiz dönüş sağlamaktadır.

Eğer sizde hafta sonu kaçamağı olarak keyifli saatler geçirmek istiyorsanız mutlaka Freedom gece kulübünü ziyaret etmelisiniz. Kıbrısta Geceler rehberlik ekibi olarak sizlere her daim yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.