Hanedan Night Club

Gece kulübü severleri bir araya toplamak adına başlattığımız Kıbrısta Geceler projesi ile sizlere en iyi gece kulüplerini tanıtmaya devam ediyoruz. Alanında hizmet veren sadece başarılı ve güvenilir gece kulüplerine yer verdiğimizi bilmenizi isteriz.

Kıbrıs gece hayatı konusunda sıkı çalışmalarımızı sitemiz üzerinden kesintisiz olarak takip edebilirsiniz. Bugün yine kaliteli ve enfes konseptleri ile ziyaretçilerinin gönlünü kazanan Hanedan Night Club mekanını tanıtacağız. Bildiğiniz üzere gece kulüpleri Kıbrıs’ta  Night Club olarak adlandırılmaktadır.

Sıcacık sahne şovları ve dans düşkünü beyefendiler için dizayn edilen Hanedan gece kulübü 2020 yılına da hızlı bir giriş yapmış bulunmakta. Birbirinden güzel dansçılarını özenle seçip şovlara dur durak vermeyen kulüp, bünyesinde bir çok personel ile sizleri misafir etmektedir.

Hanedan Night Club Hakkında

Hanedan denildiğin de aklımıza ilk olarak bir lider ve alanında başarılı bir kişi yada kuruluş gelmektedir. Gece kulübü bu ismi faaliyetleri ile adeta hak etmiş diyebiliriz. Hanedan, Kıbrıs gece kulüpleri piyasasında önemli bir yere sahip bir mekandır. Işıklandırma seçimlerinden sahne görsellerine kadar herşeyi en ince ayrıntısına kadar düşünülerek dizayn edilmiş olup ziyaretçilere unutulmaz bir gece yaşatmaktadır.

Lefkoşa, Alayköy bölgesinde faaaliyetlerini sürdüren Hanedan night club, Ercan havalimanına yaklaşık 30 dakika mesafede olup Kıbrısta Geceler Transfer ekibi ile konforlu bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kucak dansları ile meşhur dansçı kızlar size mekan içerisinde öyle şovlar yapacak ki adeta nefesiniz kesileceğini söyleyebiliriz. Kıbrıs gece hayatında macera yaşamak isteyenler mutlaka Hanedan gece kulübüne bir defa da olsa uğramalıdır.

Hanedan Night Club Program Detayları

Program saatleri ve club açılış saatleri ile ilgili sorulan sorulara cevap olarak buradan bütün detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Hanedan saat 21:00’da kapılarını misafirlerine açıyor ta ki 01:00’e kadar şovları kesintisiz olarak sürdürüyor. Bu saatler arasında kulüp içerisinde ki misafirler dans şovlarını izleyebilir ve ara ara kucak danslarına mâruz kalabilirler, kesinlikle kucak dansı konusunda çekinmeyin gayet normal ve doğal bir konu aksine keyif almaya bakın.

Gecelik ve saatlik programlar ise kulübün o gün ki yoğunluğuna bağlı olarak katalog seçiminize göre bilgilendirilmektedir. Daha detaylı bilgiyi Whatsapp iletişim hattımızdan alabilirsiniz.

Hanedan Gece Kulübü Katalog

Hanedan’a ziyarette bulunacak bazı misafirler öncelikli olarak dansçı bayanların kataloglarını talep etmektedir. Bu doğrultu da Kıbrıs rehberiniz olarak sizlere katalogları en güncel ve eksiksiz bir şekilde iletiyoruz.

Bir gece kulübünü kaliteli yapan en önemli etkenlerden bir diğeri ise kataloglardır. Mekan her ne kadar kaliteli ve personelleri güler yüzlü olsa bile katalog tatmin edici olmadığı sürece çekici bir tarafı kalmıyor. Hanedan bu konuda da asla eksik bir tarafı olmayıp birbirinden güzel rus ve moldov asıllı dansçıları sizlerle buluşturuyor.

Katalog taleplerinizi bizimle iletişime geçerek yapabilirsiniz. Fiyatlandırma konusuna gelecek olursanız eğer sitemiz üzerinden herhangi bir fiyatlandırma bilgisi yazmanın doğru olmadığını düşünüyoruz. Çünkü katalog ve gece kulübüne bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

Hanedan Night Club İletişim

Bazı misafirlerimiz ise Kıbrıs’a geldiğinde araç kiralayıp direkt olarak gece kulübüne ulaşım sağlamak istiyor dolayısıyla iletişim bilgileri bu misafirlerimiz için oldukça önemli bir yere sahiptir. Gece kulübü Lefkoşa, Alayköy bölgesinde olduğu için adresi bulabilmeniz biraz zor olacaktır. Doğru bir şekilde ulaşım sağlayabilmek için İletişim kanallarımız üzerinden konum talebinde bulunabilirsiniz.

Bu başlığımız altında hanedan night club hakkında bir inceleme hazırladık. Her ne kadar tüm detayları verememiş olsakta merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak bizlere ulaştırabilirsiniz.