Harem Night Club

Bazı anlar gerçekten unutulmayacak kadar güzeldir, bazı kötü anları ise eğlenceli ve baştan çıkaran anlar unutturabilir.

Sevgili Kıbrısta Geceler misafirleri, gece kulüpleri konusunda uzman kadromuz ile sizlere tanıtımlarımıza devam ediyoruz. Kıbrıs’ta hizmet veren belli başlı sadece kaliteli gece kulüplerine yer verdiğimiz blog sayfamızda bugün Harem gece kulübünü tanıtmaya çalışacağız. Samimi ve sade anlatımlar ile Kıbrıs rehberiniz olmaya devam ediyoruz.

Harem Night Club Hakkında

Lefkoşa’da misafirlerine kapılarını açan gece kulübü ortalama +10 yıldır sektörde hizmet vermektedir. Açıkcası bizim incelemelerimiz oldukça yerinde ve tüm detaylarına kadar indiğimizi belirtebiliriz. Harem night club mekanı Kıbrıs’ta gece kulüplerinde zaman geçiren çoğu insanın uğrak yerlerinden birisidir.

Harem, Sıcacık gece şovları ile bilinmektedir.

Mekanın ismi oldukça güzel düşünülmüş ve gerçekten isminin karşılığını bulabileceğiniz bir gece kulübü de olduğunu söyleyelim. Lefkoşa, Alayköy bölgesine giriş yaptığınız an itibariyle Harem night club ışıkları sizi uzaklardan selamlamaktadır. Dikkat çekici ve özenle hazırlanmış tabela görselleri adeta misafirler tarafından uğrak bir yer olmaya telefonda sex hattı büyük sebeplerden birisi.

Kulüp ilk izlenim olarak gayet güzel peki ya diğer konular ne olacak ?

Harem gece kulübünde 20’den fazla personel çalışmaktadır. Personellerini özenle seçen Harem, müşteri memnuniyetini en üstte tutmak adına ciddi bir çalışma ortaya koymaktadırlar.

Çalışanlar her daim sizlere yardımcı olmak için yakın noktalarınızda çalışmaktadır. Sadece garson ve katalog sorumluları ile kısıtlı kalmayıp ekstra olarak barmenler ve mutfakta çalışan personellerde uzun yıllardır kazandıkları deneyimler sayesinde sizlere harika bir ortam sunmaktadır.

Padişah gibi hissetmenin şimdi tam zamanı !

Harem gece kulübünün dış mekanından çekilmiş bir fotoğraf.

Harem Gece Kulübü Nerede ?

Bazı ziyaretçilerimiz gece kulüplerinin konum ve iletişim bilgilerini talep etmekte ancak internette yayınlanan çoğu konum maalesef ya eski adres ya da yanlış adres bu konuda bizimle iletişime geçip en güncel adresini alabilirsiniz.

Havalimanına ortalama 35 dakika yolculuk süresi olarak hesaplanan Harem gece kulübüne açıkcası kendi aracınız yok ise mecburen taksi transfer kullanmanız gerekmektedir.

Kıbrısta Geceler, rehberlik konusunda uzun yıllardır deneyimleri ile sizlere 9+1 Vito araçlar ile Harem gece kulübüne konforlu bir yolculuk sağlamaktadır.

Harem Night Club Katalog

Katalog konusu oldukça geniş bir konudur. Doğru ve kaliteli katalog’u bulmak için iyi bir Kıbrıs rehberine ihtiyacınız olacaktır. Kıbrısta Geceler ekibi 6 yıldır bu konuda deneyimleri doğrultusunda sizlere Harem gece kulübünün kataloglarıın iletmektedir.

Katalog talebi genellikle gece kulübüne gelmek istemeyen yada gelmeden önce dansçı bayanları görmek isteyen misafirler için talep edilmektedir.

Harem gece kulübüne geldiğinizde dilerseniz kapıda dilerseniz içerde loca’da otururken katalog sorumlusu size detaylı bir şekilde katalogları sunar ve fiyatlandırma bilgilerini verir.

Harem gece kulübünde ki kataloglar biz rehber ekibi olarak incelediğimizde oldukça kaliteli ve birbirinden güzel dansçı bayanları içermektedir. Mutlaka bir göz atmanızda fayda olacağını düşünüyoruz.

Katalog ve benzeri diğer konular için sitemiz de yer alan iletişim butonlarını kullanabilirsiniz.