İmparator Night Club

Kıbrısta Geceler bu sıcak yaz günlerinde sizlere rehberlik başlıklarında sınır tanımıyor. Mayıs ayında mevsim normallerinin üzerinde sıcaklık Kıbrıs severlere tatil planı için zemin hazırladı diyebiliriz.

Sitemizde gece hayatına verdiğimiz önemin yanında ekstra olarak diğer başlıklara da önem veriyoruz. Önemli gece kulüplerinden birisi olan imparator night club mekanını bugün sizlere şeffaf bir şekilde incelemeye çalışacağız.

Daha önceden de belirtmiştik yine belirtelim sitemizde yer alan gece kulüpleri sadece güvenilir ve gittiğinizde keyifli zaman geçirebileceğiniz kulüplerdir. Tarafımızca onaydan geçmeyen kulüplere kesinlikle yer verilmemektedir. Dolayısıyla Kıbrısta Geceler ekibinin tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz.

İmparator Night Club Hakkında

Kıbrıs night club sektörü çok uzun yıllara dayanan ve Kıbrıs’ta kültür haline gelmiş bir pazardır. Dolayısıyla her geçen gün kulüpler daha iyi noktada olmak için mücadele vermektedirler. Her daim her alanda olduğu gibi kıbrıs night club alanında da farklılığını öne getiren popülerliği kazanıyor. Yeniliklere açık kulüpleri görmek gerçekten bizi de mutlu ediyor.

İmparator gece kulübü, Lefkoşa Alayköy bölgesinin hemen girişinde yer almakta olup geniş bir arazi üzerine dizayn edilmiştir. Kaliteli hizmet anlayışını önceliği olarak benimseyen kulüp, mekan içerisinde çalıştırdığı personellere kadar özenle seçip ziyaretçilerine beklediği gibi bir ortamı sunmaya çalışmaktadır.

İmparator gece kulübü bir süre önce tadilata girmiş olup iç tasarımını yenilemiştir. Sahne kısmı oldukça genişletilmiş olup tavan yüksekliği de bir o kadar artırılmıştır. Dolayısıyla içerde bunalma vb. durumlar yaşamayacağınızı bilmenizi isteriz. Haftanın 7 günü farklı DJ’ler gelip performanslarını dansçı kızlar ve ziyaretçiler için sergilemektedir.

İmparator gece kulübünü aslında sevdiren en büyük özelliklerden bir diğeri ise sürekli güncel olanı takip etmeleridir. Örneğin özel bir günde sahnede şov yapan kızlar o gün konseptinde giyinmektedir. Cadılar bayramından tutunda bir çok özel gün unutulmadan kulüp ona göre dizayn ediliyor ve dansçı kızlarda konsept giysilerini giyiyor.

Katalog ve Fiyatlandırmalar

İmparator gece kulübünde sımsıcak danslar eden bayanlar genellikle Rus ve moldov asıllı olup yirmili yaşlardadır. Kızların ateşli dans şovları karşısında adeta başınız dönecek ve gecenin nasıl hızlı bittiğini anlayamayacaksınız. Gelen misafirlere kucak dansları da yapan kızlar adeta baş döndürmeye yetecek durumdalar.

İmparator night club mekanında katalog konusu çok önemli bir yere dayanmaktadır. Rakipsiz olmaya çalışan kulüp piyasada ki en çekici ve güzel kızları adeta özenle seçmiş gibi diyebiliriz.

İmparator gece kulübünün katalog’u çeşitli sürelerle değişmektedir. Ama genel itibariyle katalog konusunda çok fazla rakibi olmadığını söyleyebiliriz.

Kulüpte eğlenceyi sürdürürken katalog incelemek isterseniz içerde müşteriler için işini yapan personellerden katalog talebinde bulunabilirsiniz. Bu konuda kesinlikle herhangi bir çekingenlik yaşamanızı tavsiye etmiyoruz çünkü bu gayet standart bir konudur. Yine de bir rehber ile ziyaret etmek isterseniz Kıbrısta Geceler size bu hizmeti de sunuyor.

Ulaşım Nasıl Oluyor ?

Genelde bu soruyu Türkiye’den gelen misafirlerimiz ağırlıklı olarak soruyor. Bizde elimizden geldiğince yanıtlamaya çalışıyoruz. Değerli misafirlerimiz ulaşım konusunda gece kulüpleri açıkcası biraz şehirin dışında kaldığından ötürü ilgili kulüp ve bölgeye ulaşım için arabanız olması gerekmektedir.

Eğer turist olarak geliyorsanız Kıbrısta Geceler turizm alanında yer alan VİP 9+1 transfer araçlarımız ile sizi imparator gece kulübüne ulaştırabiliriz. Havalimanından, İmparator arası ortalama 30 dakika sürmektedir.

Diğer bir çok konu hakkında bilgi almak ve kataloglara göz atmak için bizimle whatsapp iletişimi kurabilirsiniz.