Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları

Kıbrısta Geceler olarak ortalama 1 yıldan fazla bir süredir siz değerli misafirlerimize Kıbrıs hakkında bir çok bilgi vermeye çalıştık. İyi bir ekibimiz olduğu gibi yoğunda bir tempo içerisinde sizleri Kıbrısta miasfir etmeye çalışıyoruz.

Son günlerde malesef Mart ayı Corona vakası sebebi ile turizm’de çok ciddi kayıplar yaşanacak gibi görünüyor. Bu karantina günlerini boş geçirmemek adına sizlere sitemizde elimizden geldiğince Kıbrıs gece hayatı fiyatlandırından bahsedeceğiz.

Bilmenizi isterim ki Kıbrısta Geceler hem kurucusu olup hemde bir çok siteye sahip olduğumu söylemek isterim. Dolayısıyla biraz samimi bir şekilde anlatım yapacağım.

Kıbrıs’a Gitmek İçin Sebepler ?

Arkadaşlar buraya tatile gelen insanlar o kadar çok fazla beklenti içerisindeler ki anlatamam açıkcası tabi ki beklentiler olacak ama bu tıpkı Gürcistan’a kumar oynamaya giderken Las Vegas’ı hayal etmesi ancak gittiğinde hayal kırıklığına uğraması gibi birşey. Burda Kıbrıs’tan bir beklentiniz olmasın demiyorum ki zaten Kıbrıs kumarhane konusunda dünyada listenin üst sıralarında yer alan bir ülkedir.

insanlar tatil dönemlerini otellerde geçiriyorlar, buna saygı duyuyorum ben çünkü adam ailesi ile birlikte Kıbrıs’a gelip gece hayatına takılamaz diye düşünüyorum.

Kıbrıs’a gelmek için bir çok sebebiniz var arkadaşlar eğer denize girmeyi seviyorsanız yine aynı şekilde abartısız şekilde yazıyorum dünyada en iyi plajlar listesinde Kıbrıs’ta yer almaktadır. Gerek otellerin plajları olsun gerek halk plajları yaz aylarında adeta akın akın durumdadır.

Turistik alanları da gezebilir tarihi kalıntıları inceleyebilirsiniz. Savaş döneminden bu yana hala bir çok önemli bölge olup Kıbrıs’a gelen misafirler büyük bir heyecan ile gezintilerini sürdürmektedir.

Kıbrıs Gece Hayatı Nasıl ?

Avrupa’ya gitmiş olan mutlaka bir çok misafirimiz vardır bu yazdıklarıma hak vereceklerdir. Kıbrıs, gece hayatı konusunda oldukça gelişmiş bir ülke olup hem aktif hemde ucuz bir eğlence fırsatı sunmaktadır. Bazı misafirlerimiz ise Batum, Odessa gibi bölgelere gidip kulüplerde dolandırıcıların eline düştüklerini yazmışlardı. Kıbrısta asla bir durum söz konusu değildir.

Alkol fiyatlarının ucuz olması başta çoğu insan için avantajdır. Kıbrıs pahalı bir yer değildir şu an Türkiye ekonomisinde İstanbul’da ki fiyatlar ile aşağı yukarı aynı durumdadır. Kulaktan dolma bilgilere itibar etmemenizi tavsiye ediyorum.

Gece hayatında çılgınlar gibi eğleneceğiniz bir çok gece kulübü vardır tamamen sizin tarzınıza ve zevkinize uygun yeri seçebilirsiniz. Kıbrısta geceler ekibi olarak bu gece kulüplerini sizlere sıra sıra tanıtmaya başladık.

Çeşitli konseptlerde gece kulüplerinin olması belki de kıbrısın gece hayatına kral tacını takan nokta olduğunu söyleyebilirim. Çünkü bir gece kulübüne gittiğinizde içerde striptiz yapan çıtır hatunlar görürseniz şaşırmayın 🙂 çünkü gayet normal ve kabul edilen bir konu orada.

Kıbrıs Gece Hayatı Fiyatları

İşte sanırım bütün ziyaretçilerimizin merak ettiği en ortak soru olmalı. Arkadaşlar ben size sadece gece hayatı değil, Kıbrıs’ta unutulmaz bir tatilin fiyatlandırmasını oluşturayım.

  • Uçak Bileti ; 300  TL / Gidiş Dönüş – 700 TL ( İstanbul’dan baz alınmıştır.)
  • Ercan Havalimanı transfer hizmeti ( 200 – 250 TL )
  • 1 Haftalık Otel ( 5000 – 7000 TL arası )

Üstte tabloda yazdığım fiyatlar ortalamadır mutlaka ya aşağı ya yukarı değişkenlik gösterecektir.

Gece hayatı fiyatlandırmasına gelecek olursak eğer sezon ve dönemler olduğu için buradan fiyat yazmak doğru olmayacaktır. Yukarda bahsettiğim gece kulüplerinde görüşmeler sağlayabilirsiniz. Ekibimiz size bu konuda tam anlamıyla destek sağlıyor.

Kıbrıs’a gelmeden önce mutlaka sitemiz üzerinde yer alan Whatsapp İletişim ve arama butonlarını kullanıp katalog ve fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz.

Kıbrıs gece hayatı tatil planınızın bir köşesinde mutlaka olmalı, vermiş olduğum kısa bilgiler umuyorum ki siz misafirlerin işine yaramıştır. Farklı sorularınız için mutlaka yorum kısmını kullanabilirsiniz.