Lipstick Night Club

Kıbrısta gece hayatının ne kadar hızlı olduğunu bahsetmemize gerek yok zaten daha önce gelen misafirler bu konu hakkında bilgileri vardır. Kıbrıs’a yolu düşen herkesin mutlaka uğradığı yerler olan gece kulüpleri arasında köklü olanı Lipstick birbirinden güzel dansçı kızlara sahne şovları imkanı sunmaktadır.

Birbirinden güzel profesyonel dansçılar gecenize renk katmaktadır. Dansçıların kökeni genelde Slav ve Ukraynalıdır. Lipstick dansçı seçiminde diğer gece kulüplerine göre daha detaylı bir sistem uygulamaktadır.

Lipstick kaliteli bir gece kulübü olduğunu sadece yerleşim yeri ve tabelasından anlayabilirsiniz. Kulüpten içeri girdiğinizde ışıklandırmalar başınızı döndürecek düzeyde mükemmel bir atmosferi kapsamaktadır.

Daha çok tarihi bir yapı gibi görünen lipstick gece kulübü duvarları ve iç mimarisi tamamen taşlardan oluşturulmuştur.

Lipstick night club’ı tercih eden misafirler genellikle avrupada gece kulüplerini gezmiş ve Kıbrısta avrupa vari bir mekan arayışında olan kişilerdir.

Lipstick Gece Kulübüne Nasıl Giderim ?

Çılgınlar gibi eğlenip unutulmaz bir gece yaşayacağınız bu gece kulübüne ulaşım aracınız olmadığı sürece biraz zor olduğunu söyleyebiliriz. Lipstick gece kulübü Lefkoşanın Alayköy bölgesinde yer almaktadır. Alayköy’e ulaşım ise açıkcası akşam saatlerinde taksi transferleri ile gerçekleşmektedir.

Ercan Havalimanından eğer Lipstick’e gelecekseniz ortalama olarak 35 KM gibi bir mesafededir. Ortalama 30 dakikalık bir yolculuk süresine işaret etmektedir. Girneye uzaklığı da havalimanı mesafesindedir. Lefkoşa merkezine ise 11 KM olduğunu söyleyebiliriz.

Aracınız yok ise eğer KıbrıstaGeceler ekibi olarak sizlere özel transfer araçlarımızdan yönlendirme hizmetimiz yer almaktadır.

Lipstick Çalışma Saatleri

Lipstick, Lefkoşa Alayköy’de yer alan diğer kulüpler gibi açılış saati 21:00’dır. İçerde eğlence ve ışıklar ortalama gece yarısı 01:00 sularına kadar devam etmektedir. Dansçı kızların kulüp içerisinde özel odaları yer almaktadır.

Program fiyatlarını ve periyodlarını kulüp içerisinde hizmet veren Supervisor dediğimiz personeller belirlemektedir. Sahne şovları sırasında bu bilgileri Lipstick personelinden alabilirsiniz. Personeller oldukça güler yüzlü olup memnun bir şekilde kulüpten ayrılmanız için elinden gelen herşeyi yapmaktadır.

Lipstick giriş ücreti 50 TL’dir. Kapı girişinde ödeme yaptığınızda size kapı görevlisi bir fiş verecektir ve bu fiş ile içeri girip dilediğiniz masada oturabilirsiniz. Masanıza içki ve meze ikramları ücretsiz olarak getirilmektedir. Bazı misafirlerimiz sorabilirler neden giriş 50 TL diye ancak Lipstick, Alayköyde yer alan diğer gece kulüplerine göre giriş ücreti en pahalı mekandır. Bunun sebebi ise içerde şovlarını sergileyen dansçı kızlardan servis kalitesine kadar kapsamaktadır.

Özel günleriniz, Bekarlığa Veda Partisi başta olmak üzere bir çok organizasyonunuz için mutlaka Lipstick gece kulübüne gelip eğlenmenizi tavsiye ederiz.

Kıbrısta Geceler ekibi olarak sizlere Kıbrıs rehberliği konusunda beklediğiniz gibi bir hizmet vermeye özen göstermekteyiz.