Miss Me Night Club

Kıbrısta geceler sitesi olarak sizlere gece kulüplerini tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün ise yine Kıbrısın gözde gece kulüpleri arasında yer alan miss me night club hakkında bilgiler vereceğiz. Kıbrısta yer alan night club mekanları arasında öneml bir yere sahip olan Miss Me gece kulübü ciddi bir pazara sahiptir.

Miss Me Night Club Hakkında

Night club kelimesinin tam karşılığı desek heralde yeridir. 2014 yılında kaliteli hizmet anlayışı ile bu yola giriş yapan miss me güler yüzlü ekibi ve kurumsal bir anlayış ile müşterilerinin gözde mekanlarından birisi olmuştur. Rakipleri arasında Lipstick kadar olmasa bile bu yolda önemli bir azim ile mücadele vermektedir.  Sizlere Kıbrısta Geceler uzman çalışanı olarak elimden geldiğince Miss Me’yi tanıtmaya çalışacağım.

Kıbrıs’a eğer ilk defa geliyorsanız mutlaka gidip görebileceğiniz gece kulüplerinden birisidir diyebiliriz. Kıbrısta Geceler olarak sadece kaliteli gece kulüplerine yer verdiğimizi belirtmek istiyorum.

Miss Me Night Club Katalog

Night club ziyaretçilerinin en önem verdiği konuların başında katalog gelmektedir. Bir gece kulübünü de zaten temsil eden konu içeriğinde ki kataloglardır. Miss me gece kulübü katalog konusunda adeta çığır açmış bir gece night club mekanıdır. Katalog içerisinde neler olduğunu merak edenler için kısa bir bilgi vereyim.

Katalog denilen konu gece kulübünde şovlarını sergileyen dansçı kızları kapsamaktadır. Başta rus ve moldov asıllı olmak üzere ortalama 18 ila 30 yaş arasında ki dansçı bayanları kapsamaktadır. Miss me bayan katalog gizlilik açısından sitemizde açık olarak paylaşılmamaktadır. Katalog taleplerinizi whatsapp üzerinden talep etmeniz gerekmektedir.

Miss Me Night Club Ulaşım Hakkında

Daha önce ki gece kulübü başlıklarında belirttiğimiz gibi gece kulüplerinin çoğunluğu Kıbrısın başkenti olan Lefkoşa, Alayköy bölgesinde yer almaktadır. Kulüplerin %90’ı Alayköy bölgesinde hizmet vermektedir. Dolayısıyla ulaşım olarak eğer arabanız yok ise taksi tercih etmeniz gerekmektedir. Kıbrısta geceler olarak VİP transfer şirketi olduğumuz için size en iyi ve en konforlu yolculuğu sağlamaktayız.

Öncü markalardan Mercedes 9+1 vito araçlarımız ile günün 24 saati sizleri miss me gece kulübüne konforlu bir şekilde ulaştırmaktayız.

Ercan havalimanına ortalama 37 KM olan miss me gece kulübü, ortalama 30 dakikalık bir yolculuk süresini kapsamaktadır. Girne ve diğer şehirlerden ise km biraz daha azaldığını söyleyebiliriz.

Miss me gece kulübüne ulaşım için Kıbrısta Geceler Transfer Hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Miss Me Night Club Hizmetleri

Gece kulübü içerisinde birbirinden özel kokteyl içkiler ücretsiz olarak servis edilmektedir. Kulüp girişinde çeşitli kurallar vardır bu kuralların en önemlileri ise ; 18 yaş sınırı, askerlere sınır ve şort ile giriş yasağı.

Kulübe giderken mutlaka bu kurallar doğrultusunda gitmeniz gerekmektedir. Kıbrısta geceler rehberlik hizmeti ile girişlerde herhangi bir ücret ödemeyeceğinizi ve içerde rehberiniz ile daha rahat vakit geçirebileceğinizi bilmenizde fayda var.

Miss me kapılarını misafirlerine akşam 21:00’da açıp gece saat 01:00’e kadar kesintisiz dans şovlarını izletmektedir. Gecenin geç saatlerine kadar kaliteli müzik, içki ve dans şovları ile çılgına döneceksiniz. Eğer başınızı döndürecek bir ortam arıyorsanız tam olarak doğru adrestesiniz.

Miss Me Gece Kulübü Fiyatları Nedir ?

Fiyatlandırma olarak Kıbrısta Geceler sitesi üzerinden rakamlar yazmanın pek doğru olduğunu düşünmüyoruz. Çünkü her katalog içeriğinin kendisine özel bir fiyatlandırması olup sürekli olarak değişmektedir. Katalog ücreti dışında içki servisleri vs. ücretsizdir. Kıbrısta geceler ekibi olarak sizlere daha net fiyatlandırma bilgisini whatsapp & telegram gibi iletişim araçları üzerinden sağlayabiliriz.

Miss me hakkında kısada olsa doğru bilgiler vermeye çalıştık, soru ve rezervasyonlar için iletişim butonlarımızı kullanabilirsiniz.