Rose Afrodit Night Club

NEDEN ROSE AFRODİT NİGHT CLUB

Kıbrısın en güzel ve güvenlik açısından her konuda ve yüksek derece de güvenlikli olan bir gece clubu olan Rose Afrodit Night Club siz değerli misafirlerine hizmet vermektedir. Her konuda sizleri tatmin edebilecek güzel alımlı ve titiz bayanlar ile gecenize güzellik katacağınızı bilmelisiniz. Uzun yıllardır hizmet veren ve her geçen gün daha iyi bir şekilde sizleri misafir eden Rose Afrodit Night Club siz değerli beyefendileri beklemektedir.

En taş kalpli bir adamı da olsa yumuşatacak ve gerginliğini alacak hiç unutamayacağınız bir gece yaşamak için bence fazla beklememelisiniz. Her ay değişen kadrosu ile sizlere hizmet vermektedir.

Kendinizi onların kollarına bırakın ve sabah olmaması düşünde başka bir şey dilemeyin. Bizim kadromuzdaki kızlar dünyanın dört bir yanından 30 farklı milletten ve her kulvar da sizin isteklerinizi karşılayacak şekilde seçilmiş olup sizlerin istediklerini tam manası ile yapabilecek bayanlardır.

Gece boyunca hiç sıkılmayacağınız ve iç dizaynı ve tasarımı ile sizlerin gözüne hitap eden gözünüzü yormayan bir tasarımı vardır. Özen ile seçilmiş tasarımlar ve en güzel renkler arasında dans eden bayanları düşündükçe ortam gözümde canlandıkça bile yazmaktan ziyade hissetmek istiyorum desem doğru olur. Bu mekan gönül eğlendirmek isteyenler için biçilmiş kaftan resmen.

O kadar değişik tarzlar geliyor ki giden bir kişi tekrar gittiğinde aynı yere geldiğinden emin olamıyor desem yeri var. Sizlerinde bu heyecanını hisseder gibi olduğumdan lafı fazla uzatmadan hemen Rose Night Club’a nasıl gideriz ona bir bakalım.

ROSE AFRODİT NİGHT CLUB NEREDE?

Türkiye’nin yavru vatanı olan Kıbrıs’da Kıbrısın Lefkoşa ilinde bulunan ve Kıbrısın en eski hizmet veren clublerinden dir.

Kıbrısta bulunan Ercan Havalimanına sadece 16 km uzklıkta olup taksi veya kendi özel aracınız ile en fazla 35 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilieceksiniz.

Lefkoşa ilinde bulunan bu club Lefkoşa’nın merkezine sadece 15 dakikalık bir bölgededir. Girneden ise 35 km lik bir yolculuk ile ulaşabileceğiniz bir yerdedir.

ROSE AFRODİT NİGHT CLUB PROGRAMI

Rose Afrodit Night Club’ın 2 türlü programı vardır gece ve gündüz programı olarak gece programı gece 21.00 da başlayıp sabah 01.00 saatleri arasında güzel bayanlar ile sahne şovları başlamaktadır. Sizlerin istekleri üzere dilerseniz bayanların kişiye özel yaptığı şovlar ile gecenizi gece yapabileceğinizi de unutmamalısınız.

Gündüz programı ise saat 11:00 da başlayıp akşam üzeri saat 18:00 da son bulmaktadır.